Яка хна краще зафарбовує сивину?

Опубліковано Залишити коментар

Яка хна краще зафарбовує сивину?

Якою хною краще зафарбовувати сивину

Зафарбовування сивини хною – це давній й ефективний спосіб, який використовується людьми протягом багатьох століть. Хна не тільки приховує сивину, але й має корисні властивості для волосся, такі як зміцнення і живлення.
Цей давній метод фарбування волосся не тільки приносить естетичне задоволення, але й сприяє загальному зміцненню та здоров’ю волосся, що важливо у сучасному світі, насиченому хімічними речовинами.
Крім того, використання хни є відмінним варіантом для тих, хто хоче уникнути алергічних реакцій на хімічні фарби або хто стурбований їх можливими шкідливими впливами. Цей природний продукт не лише дозволяє додати чудовий колір вашому волоссю, але й підтримує його здоров’я, зберігаючи природну структуру і вологостість.
Хна зазвичай дає руді, мідні та червоні відтінки на волоссі, залежно від того, який вид хни (Єгипетська, Індійська, Єменська) використовується та скільки часу вона витримується на волоссі.

Якщо волосся має сивину, то при фарбуванні хною можуть виникнути деякі особливості, які варто врахувати

  • Сиве волосся набуватиме більш яскравого відтінку, ніж інші волосини без сивини. Це може призвести до нерівномірного забарвлення. З особистого досвіду: в житті таке фарбування виглядає досить привабливо, і здебільшого взагалі не видно, де є розбіжності по відтінкам. Волосся блищить та переливається.
  •  Якщо волосся має багато сивих волосків, кінцевий результат може бути світлішим, ніж очікувалось. Наприклад, хна може зробити сиве волосся яскраво-рудим з мідними відтінками.
  • Сиве волосся зафарбовується трохи довше, бо пігменту потрібен час, аби проникнути в структуру волосся. Якщо відсоток сивини невеликий, витримувати хну слід як для звичайного волосся від 1 до 3 годин. А от коли відсоток більший за 30%, тоді від 2 до 3.5 годин.
  • Процес фарбування волосся з сивиною у темні відтінки, використовуючи індиго (басму) або катам, трішки довший, ніж просто фарбуватися хною або пофарбувати волосся без сивини (змішавши одразу басму з хною).

Етапи фарбування

Спосіб для тих у кого відсоток сивого волосся сягає більше 30%.
Для того, щоб якісно зафарбувати сивину, процесс фарбування потрібно розділити на 2 етапи:

  1.  Спочатку фарбуємо волосся тільки хною.
  2.  Після цього використовуємо індиго або катам.

Можливі відтінки

Ви можете обрати один із декількох способів, в залежності від бажаного відтінку.

  1. Можна використати басму в чистому виді без хни, для найбільш інтенсивного затемнення. Для більш світлішого відтінку (ближче до каштанового) додавайте хну, приблизно 1:1.
    Другий етап фарбування має відбуватися не довше, ніж через тиждень від першого. Треба проводити його тоді, коли волосся не встигло відрости.
  2. Інший спосіб – пофарбуватися за один день, але такий вид фарбування має свій маленький нюанс. Натуральні фарби трохи підсушують волосся. Тому деяким цей спосіб не підходить. Тому краще зробити маленьку паузу (хоча б у 1-2 дні).

Чому не можна пофарбувати волосся із сивиною в один етап, просто змішав хну з басмою?

Без хни індиго має синьо-зелений відтінок. Так ось, у випадку коли багато сивого волосся, басма почне у першу чергу реагувати з ним, вона не встигне поєднатися із хною, тому і матимемо синьо-зелене волосся.
Тому басмою або катамом фарбуються тільки у поєднанні з хною. Тоді така фарба надаватиме відтінки від коричневого до чорного.

Застереження

Кінцевий результат може відрізнятися в залежності від типу, стану та початкового кольору волосся. Тому, перш ніж застосовувати хну, треба провести тест та перевірити, як вона впливає на ваше волосся.

Висновок

Зафарбовування сивини хною – це не лише процедура краси, але й вибір відповідального ставлення до власного здоров’я та довговічності волосся. Вона дарує можливість насолоджуватися природною красою, зберігаючи гармонію з природою. Цей процес дозволяє вам насолоджуватися яскравим і насиченим кольором без шкідливих хімічних речовин, зберігаючи природну красу і силу вашого волосся.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *