Опубліковано Залишити коментар

Нема сил, а слід працювати: 9 лайфхаків для мотивації

Кінець вересня, у багатьох вже прогресує осіння хандра. Тим більше, сьогодні ще й понеділок. І часто бувають дні, коли хочеться тільки спати, або тільки лежати, або взагалі стати хмаринкою і полетіти (жартую). А на роботу сил немає зовсім. Що робити?

Поділимося реальними (!) лайфхаками, які перевірені на власному досвіді.

Як змусити себе працювати, коли немає сил

Отже, поради наступні:

  1. Провітрити приміщення. Почнемо з банального, але важливого. Ви повинні дихати свіжим повітрям. Сонливість можлива якраз через брак кисню.
  2. Цей пункт випливає з попереднього – йдіть гуляти. 10-15 хвилин прогуляйтеся, глибоко подихайте.
  3. Влаштуйте ароматерапію за допомогою аромадиффузора. Ефірні масла можуть чарівним чином впливати на стан нашого розуму та емоцій. Такий аромадиффузор можна використовувати всюди, де є usb вхід. Наприклад, на ноутбуці або комп’ютері для ароматизації свого робочого місця. Пару крапель вашого улюбленого ефірного масла і улюблений аромат всюди. Для концентрації уваги візьміть розмарин і / або лимон. Для натхнення – мандарин, апельсин і / або грейпфрут. Для підвищення стійкості до стресу – м’ята.
  4. Послухайте голосно улюблену ритмічну музику в навушниках. Обирайте те, що любите насправді. Так би мовити, перевірена часом. На прослуховування відведіть 15-20 хв. Паралельно можете виконувати роботу, яка потребує концентрації.
  5. Зробіть коротку розігріваючу або навпаки флоу (повільну) розминку. Підійде все, що завгодно: махи руками, присідання, стрибки, йога.
  6. Подивіться коротке смішне відео. Наприклад, з собаками або котами. Це завжди дуже смішно.
  7. Якщо є можливість, то поспіть 15-20 хвилин.
  8. Пообіцяйте собі в кінці дня щось приємне, винагороду за силу волі. Так, методи дресирування, але це ж “швидка допомога”.
  9. Розбийте завдання на день на дуже дрібні, ну прямо, дуже дрібні. Виконуючи їх ви поступово ввімкнетеся в процес і підбадьоритеся.

А ще можна розписати завдання на аркуші паперу або в замітці на телефоні по пріоритетності (за ступенем важливості). Так, завдання будуть перед очима і виникне відчуття порядку, що зменшить в свою чергу стрес. Але цей варіант для відважних, багатьом буде просто ліньки. І ми вас розуміємо 😊.

Діліться в коментарях своїми перевіреними методами мотивування себе на підкорення вершин робочих буднів.

Рекомендовані товари:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *