Цілюща аромотерапія або як виявити шарлатана аромамайстра

Опубліковано Залишити коментар

Цілюща аромотерапія або як виявити шарлатана аромамайстра

Аромати оточують нас скрізь. Вони стимулюють нас, викликають бажання наблизитися чи втекти від джерела, допомагають розслабитися чи роблять впевненішими у собі. Багато хто лише на шляху вивчення користі ефірних олій та їх використання в аромадіагностиці.

Нагадаємо, що аромадіагностика – це практика, на якій людина заплющує очі, вдихає аромат ефірної олії та говорить подобається чи не подобається він їй. Мета практики – зрозуміти характер людини, її емоційний та гормональний стан, а також стан здоров’я в цілому.

Кожна олія має певний набір характеристик, вибираючи яке наше несвідоме говорить за нас.

Таке ароматестування дуже корисне, але ще тільки набирає обертів популярності в Україні. Цим можуть скористатися непрофесійні аромафахівці, даючи вам, як клієнту, неправдиву інформацію для своєї вигоди. У той час, як справжній аротерапевт повинен провести вас шляхом практики, стати опорою, помічником, пояснити результати і створити для вас індивідуальний аромат на основі ефірних олій.

Сьогодні ділимося із вами фразами, які вам ніколи не скаже ароматерапевт профі.

№1. “Аромаолія”.

У світі ароматерапії такого поняття немає. Є «ефірна олія». Тому що працюють компоненти у складі, а не запах. В основі аромаолії синтетичні речовини, не натуральні. Вони не мають жодного позитивного впливу на організм і ваш стан. Більше того, можуть завдати шкоди: викликаючи головний біль, алергію, отруєння.

№2. “Ефірну олію можна додавати до будь-якого крему”.

Ні, в будь-який, наприклад, магазинний крем додавати натуральну ефірну олію не можна. Тому що ви не знаєте точної рецептури крему та того, яку хімічну реакцію викличе поєднання компонентів. Додавання ефірної олії можливе лише в натуральну косметику та після консультації з фахівцем. Він вам скаже скільки і якої олії потрібно.

Натуральний крем та ефірні олії можете замовити у нашому інтернет-магазині. І додатково отримати безкоштовну консультацію.

№3. “У ефірних олій немає протипоказань”.

Це неправда. У ефірних олій є протипоказання. Певні види олій не можна вагітним, дітям, людям із різними захворюваннями.

№4. “Ефірні олії можуть все”.

Ні, не все. Якщо ви звертаєтеся зі скаргами на погане самопочуття, то будь-який чесний фахівець, що розбирається в ароматерапії, дасть рекомендації з використання відповідних для вашого випадку ефірних олій І порадить також звернутися за консультацією до лікаря.

Аромадіагностика може вказати на захворювання, що вже існують, з якими варто звернутися до лікаря, і не займатися самолікуванням.

Будьте уважні. Тому що ефірна олія – це інструмент. Багато залежить від самого майстра – чи стане ефір у його руках отрутою, чи ліками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *