Аромадіагностика

Зміст:

Якщо коротко, то аромадіагностику можна описати всього одним реченням: людина закриває очі, вдихає аромат ефірної олії і каже подобається або не подобається.

Аромадіагностика: що це

Діагностика розповість про характер людини, про її емоційний і гормональний стан, а також про стан здоров’я в цілому.

Під час сеансу краще закрити очі, не дивитися на назви ароматів, щоб ваше знання про них не накладалися на ваші відчуття. Оскільки саме на відчуттях будується діагностика. Аромат обирається несвідомо. Таким чином, можна отримати чіткі результати тесту, справжню картину стану людини.

Кожне масло володіє певним набором характеристик, вибираючи яке наше підсвідомість говорить за нас.

Це не магія, не езотерика, як може здатися на перший погляд. Це чітка система, звичайна хімія. Під час вдихання аромату з’являється імпульс, який стимулює нашу лімбічну систему головного мозку, що викликає ті, чи інші емоції, впливаэ на кору надниркових залоз, які в свою чергу відповідають за наші гормони.

На рівні емоцій можна попередити захворювання. Цим і займається діагностика, за результатами якої складається ресурсний аромат для подальшого коригування емоційного фону. Також арома тест може вказати на вже існуючі захворювання, з якими варто звернутися до лікаря, і не займатися самолікуванням.

Звісно, мова йде про натуральні аромати, тому що тільки вони можуть нам розкрити справжню картину.

Як працює ароматерапія

Аромати в дії, приклади:

  1. Людині подобаються заспокійливі аромати такі як лаванда, ладан, ромашка. Можна зробити висновок, що зараз вона відчуває напругу і організм потребує відпочинку.
  2. Якщо подобається м’ята, людина переживає стрес, можливо має місце емоційне вигорання.
  3. Запах лимона, сосни або кипариса подобається тим, хто пристосовується до нової обстановки.
  4. Коли людині не подобаються цитрусові олії, це може означати, що вона не дозволяє собі радіти, чи не вміє проявляти емоції.
  5. Кориця, імбир, гвоздика говорить про занепад сил і нестачу енергії.

Ваш нюх ніколи вас не підведе, це компонент вашого інстинкту самозбереження для розпізнавання корисного і шкідливого.

Ефірна олія має подобатися – це головне правило ароматерапії.

Як відбувається сеанс

  1. Знайомство з арома фахівцем. Визначення потреби людини, чого вона хоче. Бути спокійнішою, ініціативнішою, продуктивнішою, вирішити проблеми в сім’ї або зі здоров’ям, і т. п.
  2. Арома тестування. Людина нюхає близько 40 ефірних масел і у неї можуть виникнути три реакції: подобається, не подобається або нейтральна.
  3. Після сеансу (триває 1-1,5 години), аромадіагност розповідає результати тесту.
  4. Для людини створюється унікальний ресурсний аромат на основі трьох ефірних олій, які їй сподобалися. Цей аромат допоможе вирішити потреби, які обговорювалися в першому пункті. Ресурсна композиція використовується на щоденній основі протягом 21 дня.

Вартість аромадіагностики

Ціна арома тестування – 250 грн. У вартість входить також створення індивідуальної композиції ресурсного аромату. Сеанс триває 1,5 години. Замовити консультацію і вибрати час для проведення практики можна по телефону +380981788877.

При сумі замовлення від 500 грн арома тестування в подарунок (без ресурсного аромату).