4 найкращі ефірні олії від кашлю (частина 1)


Ці ефірні олії від кашлю ефективні двома способами – вони допомагають усунути причину вашого кашлю, вбиваючи токсини, віруси або бактерії, які викликають проблему, і вони допомагають полегшити ваш кашель, послаблюючи слиз, розслаблюючи м’язи вашої дихальної системи та дозволяючи більшій кількості кисню проникати у легені. Ви можете використовувати одну з цих ефірних олій від кашлю або комбінацію цих олій.

Будь-яку ефірну олію треба розводити у базовій олії. Не треба використовувати у чистому вигляді.

Евкаліпт

Евкаліпт є чудовою ефірною олією від кашлю. Тому що він діє як відхаркувальний засіб, допомагаючи очистити організм від мікроорганізмів та токсинів, які спричиняють захворювання.

Він також розширює ваші кровоносні судини і дозволяє більшій кількості кисню проникати в легені, що може бути корисним, коли ви постійно кашляєте і не можете віддихатися.

Найкращий спосіб використовувати евкаліптову олію як ефірну олію від кашлю – розпорошити 5 крапель у домашніх умовах, особливо перед сном. Можете використати аромалампу. Евкаліпт також можна наносити місцево на груди та шию, щоб зменшити тяжкість кашлю. Але в цьому випадку використовуйте лише дуже невелику кількість – починаючи з 1-2 крапель.

Майте на увазі, що евкаліпт не слід застосовувати місцево у дітей віком до 2 років.

М’ята перцева

Олія м’яти перцевої є основною ефірною олією для синусового затору та кашлю. Тому що вона містить ментол і має як антибактеріальні, так і противірусні властивості. Ментол має охолоджувальний вплив на організм.

А також він здатний покращити повітряний потік у носі, коли ви перевантажені, шляхом прочищення пазух. М’ята перцева також здатна позбавити від сверблячки в горлі, який викликає сухий кашель. Також відомо, що вона має протикашльову та спазмолітичну дію.

Найкращий спосіб скористатися перевагами ефірної олії м’яти перцевої від кашлю та ГРВІ – це розпорошити 5 крапель вдома або на роботі, вдихнути їх прямо з пляшки або нанести 2-3 краплі місцево на груди, задню частину шиї та віскі.

Пам’ятайте, що потрібно починати з декількох крапель при використанні м’яти на шкірі. Крім того, не підносьте олію занадто близько до очей, інакше це може спричинити роздратування.

Не використовуйте олію м’яти перцевої для дітей віком до 7 років.

Розмарин

Ефірна олія розмарину має розслаблюючу дію на гладку мускулатуру трахеї, що допомагає полегшити кашель. Як і олія евкаліпта, розмарин містить цинеол, який знижує частоту нападів кашлю у пацієнтів з астмою та риносинуситом. Розмарин також має антиоксидантні та антимікробні властивості. Тому діє як природний підсилювач імунітету.

Щоб використати цю ефірну олію від кашлю, розпиліть близько 5 крапель або змішайте 2 краплі з половиною чайної ложки кокосової олії та втирайте її в груди.

Розмарин не слід застосовувати дітям віком до 4 років, і це небезпечно для вагітних жінок.

Лимон

Ефірна олія лимона відома своєю здатністю зміцнювати імунну систему та підтримувати лімфодренаж, який може допомогти вам швидко подолати кашель та застуду.

Він має антибактеріальні, антиоксидантні та протизапальні властивості, що робить його відмінним інструментом для підтримки вашого імунітету у боротьбі з респіраторним захворюванням.

Є кілька способів використовувати ефірну олію лимона для полегшення кашлю. Ви можете розпорошити 5 крапель вдома або на роботі, і навіть додати його до евкаліптової олії у вашому дифузорі. Ви також можете об’єднати близько 2 крапель лимонної олії з половиною чайної ложки кокосової олії та втирати суміш у шию, щоб допомогти роботі лімфи.

Кашель не завжди є симптомом серйозних захворювань. Позбутися його можна в домашніх умовах, застосовуючи методи нетрадиційної медицини. Проте бувають випадки, коли кашель є ознакою серйозної патології. Тому радимо при затяжних та важких перебігах кашлю звертатися до лікаря.

 

1 thought on “4 найкращі ефірні олії від кашлю (частина 1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.