
Вдихання ефірної олії – це важлива оздоровлююча практика. Хоча багато хто сприймає ефірну олію лише як добавку до доглядового крему або домашньої маски для волосся. Але крім косметичних властивостей та приємного аромату, олії позитивно впливають на всю роботу організму людини.
Переваги вдихання ефірної олії
Процедура вдихання ефірної олії має ряд позитивних ефектів:
- Знімає запальний синдром.
- Бореться з набряками слизових оболонок.
- Дезінфікує, є натуральним антисептиком.
- Стимулює імунний захист організму.
- Заспокоює, розслаблює.
- Покращує відходження мокротиння, його розрідження.
Способи вдихання ефірних олій
Можна виділити такі способи вдихання екстракту:
- Прямо із флакону. Процедура має тривати 2-5 хвилин. Цього часу достатньо для отримання необхідного ефекту. Від тривалішого використання може виникнути опік слизових оболонок, алергічна реакція чи отруєння організму випарами.
- З серветки або хустки. Кілька крапель олії можна вилити на серветку і піднести до носа. Також її можна покласти поруч із собою та кілька годин насолоджуватися приємним ароматом. Хустку можна прикріпити до одягу за допомогою шпильки.
- Ароматичний кулон чи браслет. І окраса, і ароматизатор, і оздоровлює організм. Бінґо! Прикраси мають фетрову кульку, всередину якої вливають улюблену ефірну олію.
- Аромалампа – це свічник із місцем для свічки та чашею для олії. Вона розповсюджує запах, який ви вдихаєте, ним наповнюється кімната, ароматизується одяг, предмети меблів. За допомогою того чи іншого ефіру можна досягати різних ефектів (тонізуючий, стимулюючий, збуджуючий, розслаблюючий).
- Застосування аромадиффузора. Є декілька видів диффузорів:
- з ротанговими, тростинними або бамбуковими паличками, які поміщають у флакон з аромасумішшю;
- електричний ультразвуковий аромадиффузор, який зволожує та ароматизує повітря у приміщенні.
- портативний usb аромадиффузор.