
Користь ефірних олій для шкіри обличчя
Правильно підібрані ефірні олії можуть надати значну користь для шкіри завдяки своїм зволожуючим, заспокійливим, антибактеріальним і заспокійливим властивостям.
- Ефірні олії здатні проникати в шкіру, зберігаючи вологу і підтримуючи її гладкість і м’якість. Це особливо корисно для сухої і чутливої шкіри, яка потребує інтенсивного зволоження.
- Деякі ефірні олії можуть допомогти вирівняти тон шкіри і покращити її вигляд.
- Антибактеріальні властивості ефірних олій також не можна недооцінювати. Вони допомагають боротися з бактеріями, які можуть спричиняти акне і інші проблеми шкіри, забезпечуючи чистоту і здоров’я шкіри.
- Застосування ефірних олій може допомогти і з загоєнням ран і рубців, сприяючи природньому процесу відновлення шкіри.
- Також деякі олії можуть допомогти зменшити ознаки старіння і поліпшити пружність шкіри.
Ефірні олії для різних типів шкіри
Ефірні масла для обличчя можна класифікувати залежно від їхніх корисних властивостей для шкіри.
Проблемна шкіра:
- Ефірна олія чайного дерева – очищувальна та дуже ніжна ефірна олія чайного дерева з широким спектром дії є обов’язковою для ароматерапії. Ефірна олія чайного дерева є найвідомішим засобом для догляду за проблемною шкірою. Універсальна та добре переносима протиінфекційна ефірна олія чайного дерева, що протидіє інфекціям, входить до складу аптечки першої допомоги. Вона полегшує шкірні інфекції, як-от грибкові інфекції, абсцеси та фурункули, а також виразки та гінгівіт.
- Олія рожевого дерева .Ця олія відома своєю потужною регенерувальною, очищувальною та протиінфекційною дією. Цінується за свій солодкий аромат, він заспокоює нерви і занепокоєння, а також бореться з нервовою втомою. У галузі охорони здоров’я ефірну олію рожевого дерева визнано завдяки таким властивостям: антисептична, антибактеріальна, противірусна, протигрибкова, протипаразитарна.
- Ефірна олія лаванди давно відома своїми заспокійливими властивостями,її використовують у разі сонячних опіків. Відновлювальну і заспокійливу ефірну олію лаванди, що заспокоює, традиційно використовують у разі невеликих проблем зі шкірою.
Суха шкіра:
- Ефірна олія герані – регенерувальну ефірну олію герані широко застосовують для шкіри, схильної до почервоніння. Його очищувальні сполуки роблять ефірну олію герані безперечним інгредієнтом для догляду за чутливою сухою або схильною до появи плям або акне шкірою.
- Ефірна олія пачулі відома своїми очищувальними та регенерувальними властивостями. Регенерувальну ефірну олію пачулі використовують для догляду за сухою, зрілою шкірою та шкірою з недосконалостями .
Жирна шкіра:
- Ефірна олія лаванди- потужна, регенерувальна та заспокійлива – одна з найкращих олій для догляду за шкірою. У сфері краси справжня ефірна олія лаванди відома завдяки властивостям очищення, відновлення і регенерації шкіри.
- Ефірна олія іланг-іланга -у сфері краси відома завдяки таким властивостям:
- Тонік і регенератор шкіри, антиоксидант.
- Очищення і регулювання секреції шкірного сала
- Ефірна олія евкаліпта , що очищає та освіжає, використовується для приготування очищувальних засобів для жирної шкіри, схильної до висипань та акне
Зріла шкіра:
- Олія рожевого дерева є однією з найпопулярніших у косметиці завдяки своєму солодкому і приємному запаху, хорошій переносимості шкірою та потужній очищувальній і регенерувальній дії. Це активний інгредієнт для приготування антивікових процедур.
- Ефірну олію ладану використовують проти зморшок, тонких ліній, шрамів, імунітету (стимулює), в косметиці ефірну олію ладану визнано за відновлювальну та регенерувальну властивості.
- Абсолют троянди Дамаської – Маючи потужний, квітковий і чарівний аромат, він є союзником у боротьбі з ознаками старіння.
Загалом, вибір ефірних олій для обличчя величезний, тому завжди є можливість знайти потрібну композицію. Їх можна додавати до натурального крему або косметичного засобу для обличчя, але найкраще використовувати разом з базовими оліями.
Варто пам’ятати
Всі рекомендації були надані від виробника, проте перед використанням ефірних олій важливо правильно підібрати їх тип і концентрацію в залежності від типу шкіри і конкретних потреб. Важливо правильно розбиратися в кожній ефірній олії і враховувати її концентрацію та методи застосування, оскільки деякі олії можуть бути подразливими, особливо для чутливої шкіри. Рекомендується проводити тест на алергію перед використанням нових ефірних олій і завжди розріджувати їх базовими оліями або косметичними продуктами перед нанесенням на шкіру. Також, обов’язково дотримуйтесь інструкцій щодо використання, вказаних на упаковці.
Висновок
Ефірні олії не лише прикрашають косметичні продукти своїм ароматом, а й є потужним інструментом для здоров’я і краси шкіри, надаючи їй необхідні живильні речовини і забезпечуючи захист від зовнішніх негативних впливів.