5 базових ефірних олій проти акне та прищів

Опубліковано Залишити коментар

5 базових ефірних олій проти акне та прищів

5 базових ефірних олій проти акне та прищів

В наш час, в догляді за собою, дівчатка зовсім забувають про натуральні компоненти, такі як ефірні олії. Це справжній подарунок для нашої шкіри. У цій статті ми детальніше розглянемо п’ять ефірних олій, які стануть вашими надійними помічниками на шляху до здорової та чистої шкіри.

Чайне дерево

Олія чайного дерева має потужні антисептичні, протизапальні та протигрибкові властивості широкого спектру дії. Допомагає олія при гострих та хронічних запаленнях шкіри. Вона допомагає зменшувати кількість прищів, вугрів та очищає пори, зменшуючи вироблення шкірного сала. Надає регенеруючу та заспокійливу дію на шкіру, зменшує роздратованість та почервоніння, заспокоює шкіру. Відновлює гомогенне забарвлення та здоровий рельєф шкіри.

Лаванда

Антисептичні властивості лаванди роблять її корисною для лікування вугрів. Вона допомагає очистити пори і запобігти утворенню нових прищів та розмноженню бактерій. Ефірна олія лаванди має протизапальні властивості, які можуть допомогти зменшити запалення шкіри, почервоніння, роздратованість та шелушіння.

Ефірну олію лаванди можна використовувати в чистому вигляді точково на місце висипу.

Герань

Регенеруюча ефірна олія єгипетської герані широко застосовується для шкіри, схильної до почервоніння. Його очищувальні сполуки роблять ефірну олію єгипетської герані безперечним інгредієнтом для догляду за чутливою або схильною до появи шкірою прищів.

Евкаліпт

Евкаліптова олія має сильні антисептичні властивості, які допомагають боротися з бактеріями та мікробами. Вона корисна при лікуванні висипу, акне та інших шкірних інфекцій та допомагає очистити пори та зменшити вироблення шкірного сала.

Ефірну олію евкаліпту слід використовувати з обережністю та в мінімальному дозуванні.

Базилік

Базилік має антисептичні та протизапальні властивості, які допомагають боротися з бактеріальними інфекціями шкіри. Тонізує, розгладжує шкіру.

Ефірну олію базиліку слід використовувати з обережністю та в мінімальному дозуванні.

Як застосовувати?

Ефірні олії можна додавати до вашої щоденної доглядової косметики: крем, маска, гель для вмивання. Усі ефірні олії не використовуються у чистому вигляді, за виключенням – лаванда та чайне дерево, які можна наносити тонким шаром локально на місце висипу (прищик). Також дієвим способом є маски з глини з додаванням ефірних олії, наприклад зелена глина здатна поглинати надлишки жиру, знімати запалення.

Якщо ви тільки починаєте знайомство з ефірними оліями рекомендуємо почати з лаванди та/або чайного дерева.

Важливо!

Концентровані ефірні олії можуть викликати подразнення чутливої шкіри або викликати алергічні реакції. Треба дотримуватися деяких правил, щоб ці компоненти приносили якомога більше користі. Ось деякі запобіжні заходи, які важливо враховувати:

  • Проведення тесту на чутливість: перш ніж використовувати ефірні олії на великих ділянках шкіри, протестуйте їх на невеликій ділянці, щоб перевірити, чи немає алергічної реакції або подразнення.
  • Ефірні олії можна додавати лише в ті косметичні засоби, що мають натуральний склад.
  • При наявних захворюваннях та при вагітності слід проконсультуватися з лікарем перед використанням ефірних олій.
  • Уникайте прямого контакту ефірних олій з очима та слизовими оболонками. Якщо олія потрапила в очі, негайно промийте їх великою кількістю води.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *